Dziękuję za wspólną zabawę!

święto dzielnicy czuby południowe

fot. Krzysztof Wiśniewski

Były koncerty, warsztaty, pokaz iluzjonisty.  Już drugi rok z rzędu wspólnie bawiliśmy się na Święcie Dzielnicy Czuby Południowe. Państwa obecność i wspaniała atmosfera są dla mnie potwierdzeniem, że warto organizować takie wydarzenia.

22 czerwca to dzień zakończenia roku szkolnego i rozpoczęcia wakacji. Dla nas był to także dzień wspólnego świętowania w parku Jana Pawła II. Na plenerowej scenie wystąpił lubelski wokalista Łukasz Jemioła, zaprezentowali się muzycy ze Szkoły Muzycznej im. W. Lutosławskiego. Do tańca zagrał zespół Odlotowi. Wesoły i zaskakujący okazał się występ iluzjonisty Michała Zaorskiego. Imprezę poprowadziła porywająca Sylwia Lasok.

Dookoła sceny nie zabrakło atrakcji dla osób w każdym wieku. Była wioska indiańska, pokaz technik relaksacyjnych, przejażdżki rowerem towarowym i wiele innych atrakcji.

Święto dzielnicy zostało zorganizowane i sfinansowane przez Radę Dzielnicy Czuby Południowe oraz DDK „Czuby Południowe”.

Chciałbym w przyszłym roku zorganizować koleją edycję naszej imprezy. Jeśli masz jakiś pomysł lub chcesz włączyć się w tworzenie naszego Święta – zapraszam do kontaktu!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s