XXI Posiedzenie Rady Dzielnicy

krzysztof wiśniewski

W zeszłym tygodniu odbyło się kolejne posiedzenie Rady Dzielnicy Czuby Południowe. Podczas sesji Rada jednogłośnie zdecydowała o przyznaniu naszemu Zarządowi absolutorium za 2017 rok.

Przez ostatnie trzy lata kadencji mieliśmy w Radzie lepsze i gorsze momenty. Wiele musieliśmy się nauczyć. Jednogłośne absolutorium jest dla mnie dowodem, że nasza ciężka praca ma sens. Jako członek Zarządu dziękuję za okazane zaufanie i obiecuję przez nadchodzący, ostatni rok tej kadencji pracować dla Dzielnicy równie intensywnie, jak w poprzednich latach. Przed nami wciąż wiele ważnych projektów.

W czasie posiedzenia zajęliśmy się szczegółami organizacyjnymi Święta Dzielnicy – imprezy, którą szykujemy dla Państwa w dzień zakończenia roku szkolnego – 22 czerwca.

W związku z wyłożeniem przez Urząd Miasta projektu Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego chcemy zająć stanowisko w sprawie tego dokumentu. Rada upoważniła mnie do przygotowania uwag do tej „planistycznej konstytucji Lublina”.

Dopinamy także szczegóły inwestycji, które zrealizujemy z rezerwy celowej. Łącznie kilkanaście zadań zostanie wykonanych dla Państwa w tym roku. Już niebawem przedstawię więcej szczegółów na ten temat.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s