Wygraliśmy Zielony Budżet!

zieleń na czubach

Miło mi poinformować, że złożony przeze mnie projekt do Zielonego Budżetu został wybrany do realizacji. Dzięki temu jeszcze w tym roku powstanie projekt zagospodarowania tzw. „Lasku na Porębie”.

Chaszcze, śmieci i amatorzy mocnych trunków – tak dotychczas wyglądał zielony teren położony w środku osiedla Poręba – pomiędzy ulicami Bursztynową, Szafirową i Agatową.

Teraz może się to zmienić.  Dzięki środkom tzw. Zielonego Budżetu jeszcze w tym roku Urząd Miasta zleci opracowanie projektu zagospodarowania tego terenu. Celem jest poprawa estetyki oraz bezpieczeństwa tej enklawy zieleni oraz nadanie jej nowych funkcji – zgodnie z potrzebami mieszkańców.

Gorąco zachęcam Państwa do przesyłania pomysłów zagospodarowania tego terenu – pomogą one stworzyć projekt zgodny z Państwa oczekiwaniami. Wystarczy, że napiszą Państwo do mnie wiadomość.

Z informacjami na temat wygranych projektów można zapoznać się na stronie Urzędu Miasta.

Jedna uwaga do wpisu “Wygraliśmy Zielony Budżet!

  1. […] „Lasek na Porębie” to zielony, naturalny teren położony pomiędzy ulicami Agatową, Szafirową i Bursztynową. Obecnie jest zaniedbany i zaśmiecony. Dlatego, korzystając ze środków tzw. „Zielonego Budżetu” postanowiłem to zmienić. […]

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s