Udało się – park zostanie ukończony!

Park, Lublin Czuby

Dzięki wspaniałej mobilizacji mieszkańców Czuby Południowe wygrały w budżecie obywatelskim. Po kilku latach starań dokończymy urządzanie najważniejszego w tej części miasta terenu zielonego.

Dzięki Państwa głosom na naszej dzielnicy pojawią się ważne inwestycje za ponad milion złotych: chodniki, drogi rowerowe, plac zabaw, parkour, nowe latarnie. Realizacja tych zadań zauważalnie poprawi jakość życia w naszej okolicy. Inwestycje wielu z Państwa ułatwią codzienną drogę do pracy i szkoły. Zwiększy się atrakcyjność spędzania wolnego czasu. Poprawi się bezpieczeństwo.

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu: wszystkim głosującym, tym, którzy wspólnie z nami tworzyli tą koncepcję a także zaangażowanym działaczom, którzy poświęcali swój czas aby wypromować projekt.

Jako współautor projektu zamierzam ściśle współpracować z Urzędem Miasta, aby realizacja jak najlepiej spełniła Państwa oczekiwania.

Więcej o wynikach budżetu obywatelskiego można przeczytać na stronie internetowej Urzędu Miasta: www.lublin.eu

Jedna uwaga do wpisu “Udało się – park zostanie ukończony!

  1. […] do realizacji został mój projekt z zielonego budżetu. Następnie, po trzech latach prób wygraliśmy duży projekt z budżetu obywatelskiego. Dzięki temu za 1,2 mln zł dokończymy park Jana Pawła II. Kończy się także realizacja skweru […]

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s