Zmiana planu zagospodarowania przy Bursztynowej i Szafirowej

Wczoraj w ratuszu odbyło się spotkanie naszej Rady Dzielnicy z przedstawicielami Wydziału Planowania. Zaprezentowano nam wstępną propozycję nowego planu zagospodarowania.

Zmiana planu zagospodarowania dotyczy terenu u zbiegu ul. Szafirowej i Bursztynowej na os. Poręba. Jak już Państwa informowałem tu i tu od ponad roku zajmujemy się tym procesem dbając, by wypracowane zostały jak najlepsze rozwiązania.

Wszystko wskazuje na to, że nasze starania nie będą bezowocne. Wydział Planowania przedstawił bardzo ciekawą propozycję będącą rozsądnym kompromisem między oczekiwaniami właścicieli działek a potrzebami lokalnej społeczności. Szczegółowe uwagi do zaprezentowanej propozycji złożymy na piśmie po bardziej wnikliwym przeanalizowaniu treści planu. Publiczne konsultacje planu wraz z możliwością wnoszenia uwag odbędą się w ciągu najbliższych miesięcy. Planujemy zorganizować otwarte spotkanie w tej sprawie. Odbędzie się ono na naszej dzielnicy bezpośrednio po oficjalnym wyłożeniu projektu planu przez Urząd Miasta.

Autor:
Krzysztof Wiśniewski

Reklamy

One thought on “Zmiana planu zagospodarowania przy Bursztynowej i Szafirowej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s